Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 02 – 03.04.2016r w Hali Widowiskowej Sopot Tenis Klubu rozegrano Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Mężczyzn.

Turniej rozegrano systemem grupowym . Grupę A wygrał Sebastian Chojnowski zawodnik Sopot Tenis Klub, pokonując Olivera Szabo –(STK) 7:6 7:5, Macieja Karczmarczyka - (STK) 6:3 6:1 i Mateusza Budnika – ( KT Arka Gdynia ) 6:2 6:1.

W grupie B najlepszym zawodnikiem został Filip Zbroja z Lechia Tennis Club który pokonał Cezarego Walkusza – (STK) 3:6 6:4 10:7, Macieja Autucha – (STK) 6:4 1:6 13:11 i Dominika Lamczyka – (STK) 4:6 6:2 11:9.

W finale Sebastian Chojnowski ograł z Filipem Zbroją 6:4 7:5, w grze o III miejsce Czarek wygrał z Olim 6:2 7:5.

Dalsze miejsca zajęli: V m – Maciej Autuch, VI m Maciej Karczmarczyk , VII m – Dominik Lamczyk , VIII m – Mateusz Budnik.