Korty tenisowe w Sopocie

                                            Masters Tenis 10 -  PWZT

 

W dniu 01.10.2016r. na kortach STK rozegrano ostatni turniej Tenis 10  - Masters  - z cyklu Letni Puchar Prezesa Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. Cykl składał się z 10 turniejów i startowało w nim 106 dzieci.

W kategorii czerwonej najlepiej zabrały zawodniczki Sopot Tenis Klubu ;

I miejsce zajęła Paulina Grechuta, II miejsce przypadło Hani Giżewskiej a III miejsce przypadło Lilly Maczan,  IV miejsce dla Zuzi Giżewskiej a na V miejscu uplasowała się Pola Litwic  - Gdańsk                        

Klasyfikacja generalna cyklu w grupie czerwonej

I miejsce – Paulina Grechuta – Sopot Tenis Klub

II miejsce – Hania Giżewska – Sopot Tenis Klub

III miejsce – Dominika Musiał – KT Arka Gdynia

IV miejsce – Zuzia Giżewska – Sopot Tenis Klub                  

 

W kategorii pomarańczowej w dzisiejszym turnieju dziewcząt kolejność wyglądała następująco ; I miejsce – Melania Rybarkiewicz , II miejsce – Maja Wróbel, III miejsce – Inka Wawrzkiewicz , IV miejsce – Zuzia Kalisz-Fedoruk ,

V miejsce Marta Starczewska .

Klasyfikacja generalna cyklu w grupie pomarańczowej dziewcząt;

I miejsce – Inka Wawrzkiewicz –  Sopot Tenis Klub

II miejsce – Zuzia Kalisz-Fedoruk –  Sopot Tenis Klub

III miejsce – Melania Rybarkiewicz – Wocławek

IV miejsce – Zuzia Łykowska                                         

 

W kategorii pomarańczowej chłopców najlepiej zagrał Wojciech Penkalski , II miejsce przypadło Jakubowi Cychylik, III miejsce zajął Szczepan Kaczanowski,

IV miejsce dla, a V dla Czarka Orzechowskiego.

Klasyfikacja generalna cyklu w grupie pomarańczowej chłopców ;

I miejsce – Wojciech Penkalski – Braniewo

II miejsce – Jakuba Pionka – Sopot Tenis Klub

III miejsce – Wojtek Chojnacki

IVmiejsce – Filip Falkowski                                                    

 

W kategorii zielonej dziewcząt w dzisiejszym turnieju I miejsce wywalczyła Wiktoria Wroniecka, II miejsce zajęła Laura Starczewska , III miejsce przypadło Ninie Jastrząbek, IV była Daria Moskalenko, V Maja Milżynska .

W kategorii chłopców wygrał Janek Downar a II miejsce zajął Paweł Lenkiewicz.

Klasyfikacja generalna kategorii zielonej dziewcząt;

I miejsce – Melania Rybarkiewicz – Wocławek

II miejsce – Laura Starczewska – Słupsk

III miejsce – Nina Jastrząbek                                         

IV miejsce – Klaudia Pielesiak

Klasyfikacja generalna kategorii zielonej chłopców;

I miejsce – Janek Downar – Gdańsk

II miejsce – Staś Czajkowski

III miejsce – Filip Bemben

IV miejsce – Ivan Rarznov – Kliningrad

 

Nagrody dla uczestników turnieju Masters ufundowali : Pomorski Wojewódzki Związek Tenisowy, firma Ziaja , Prince.