Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 26-27.11.2016 r. na hali Sopot Tenis Klubu rozegrano Halowy Otwarty Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Skrzatek, w którym startowały 23 osoby .
W grze pojedynczej Skrzatek najlepiej zaprezentowała się Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) która w finale wygrała z Orianą Gniewkowską (STK Sopot) 6:2 6:4. Trzecie miejsce zajęły zawodniczki ; Aleksandra Frątczak (BAT Bydgoszcz) i Martyna Mackiewicz – GAT Gdańsk.
W finale gry podwójnej debel Oriana Gniewkowska – Natalia Jagiełło wygrał z parą Aleksandra Smater – Katarzyna Trocha 6:4 6:0.
W grze pojedynczej Skrzatów Adrian Smater (UKS Radość Warszawa) w finale pokonał Leona Zaorskiego (GAT Gdańsk) 6;1 6:2. Trzecie miejsce zajęli Piotr Przybylski (GAT Gdańsk) i Miłosz Rankiel (TUKS Kozica) 6:1 6:0.
W finale debla gry podwójnej para Piotr Przybylski – Adrian Smater pokonała debel Bartek Nieścioruk ( STK Sopot) – Leon Zaorski 6:0 6:4.