Korty tenisowe w Sopocie

W sobotę 17.12.2016 odbył się kolejny indywidualny klubowy turniej tenisa Panów na poziomie grupy II. Chętnych do gry było tak wielu, że musieliśmy zorganizować kolejny turniej dla zawodników grupy III. Mimo świątecznej atmosfery, obowiązków domowych i przygotowań do świąt gracze stawili się w komplecie. Przy okazji wspólnego zdjęcia, szczególnie witaliśmy seniora naszych kortów Andrzeja Bartkowskiego, znanego golfisty, który nie zapomniał tenisa Antoniego Wiercińskiego, grających braci Twardowskich i innych związanych z tymi kortami uczestników turnieju.
Ambicji, woli walki nie brakowało przez cały turniej. Radość ze zwycięstwa, smutek po przegranej ale przede wszystkim radość ze wspólnego spotkania co okazali podczas wręczenia nagród i małego poczęstunku po turnieju wszyscy jego uczestnicy.
Turniej wygrał po ciężkiej walce wychowanek tych kortów Sebastian Kulbikowski, pokonując stałego rywala Łukasza Błażkiewicza II miejsce i Adama Szulskiego, który zajął III miejsce po przegranej z Łukaszem.
Wspólne życzenia świąteczne i pytania o kolejny turniej były ostatnim punktem naszego świątecznego turnieju.
Turniej organizował trener Zdzisław Pluwak, który zapowiada kolejne turnieje indywidualne, deblowe i mikstowe dla sympatyków tego klubu.
Wszystkich chętnych, którzy mają ochotę bawić się razem z nami zapraszamy do zgłaszania się pod nr. tel. 601652328

Zdrowych i Spokojnych Świąt życzą organizatorzy turnieju ..twórca Zdzisław Pluwak, Jarosław Słoma i Kamil Milżyński.