Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 17 - 20.06.2017r. rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów rangi Super Serii - memoriał Braci Jana i Stefana Korneluków w którym startowało 31 zawodników i 19 zawodniczek z 27 klubów tenisowych. W finale gry pojedynczej kadetów Dawid Wiśniewski z Goplania Inowrocław wygrał z Kacprem Górecki z PKT Pobiedziska 6:0 6:1. Trzecie miejsce zajęli Jakub Federowicz i Julian Radoń. W grze podwójnej pierwsze miejsce zajęli D.Wiśniewski - M.Gadzała a drugie K.Górecki - J.Radoń. Najlepszą kadetką w turnieju była Weronika Ejsmont z KT Jakubowo-Olsztyn która w finale w trzech setach wygrała z Martyną Szynkowską 4:6 6:0 6:2 z UKS RP Sport Olsztyn. Trzecie miejsce zajęła Urszula Nebelska z MKT Łódź i Natalia Peruga AT Promasters Szczecin. W finale gry podwójnej Kadetek U.Nebelska-M.Szynkowska wygrały z deblem Z.Krygier-M.Wawrowska 6:2 6:2.