Korty tenisowe w Sopocie

W poniedziałek 12.02.2018r. na hali Widowiskowej Sopot Tenis klubu rozegrano finały gier pojedynczych i podwójnych Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatów i Skrzatek.
Turniej Skrzatów wygrał Hugo Kwaśniewski pokonując w finale Mikołaja Kowala 6:1 6:0.

W grze podwójnej I miejsce zajęła para Leon Zaorski-Mateusz Lange zwyciężając debla Mikołaj Kowal-Bruno Kokot 4:6 6:2 10:6.

W finałach turnieju Skrzatek wystąpiła zawodniczka STK Oriana Gniewkowska. W grze pojedynczej zajęła II miejsce ulegając Laurze Stypuła 7:6(5) 6:2. W grze podwójnej Oriana w parze z Laurą zajęły I miejsce ogrywając debla Antonina Czajka-Maria Wojtaszczyk 6:0 6:1.

Gratulujemy wszystkim finalistom, ich rodzicom i trenerom.
Dziękujemy Miastu Sopot, firmie Ziaja i Prince za ufundowanie upominków i nagród.