Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 23 - 24.01.2015 na hali Widowiskowej w Sopocie rozegrano Halowe Mistrzostwa Województwa Skrzatów. Turniej rozegrano systemem grupowym.

Halowym Mistrzem Pomorza został Bartek Nieścioruk zawodnik Sopot Tenis Klub który w grze o pierwsze miejsce pokonał Pawła Boguszewskiego – NST 7:5 ret. Trzecie miejsce zajął Leon Zaorski – KT GAT Gdańsk pokonując kolegę klubowego Piotra Przybylskiego 6:2 6:2.

Po rozegraniu trzech grup eliminacyjnych do rozgrywki finałowej awansowały ; Weronika Janiszek, Weronika Ewald i Barbara Downar. Halową Mistrzynią Województwa została Weronika Ewald – NST która wygrała z dwiema koleżankami, w meczu o drugą lokatę Basia Downar – KT GAT Gdańsk pokonała Weronikę Janiszek 6:1 3:6 11:9.

W grze podwójnej w walce o tytuł mistrzowski para W.Ewald-W.Januszek pokonała B.Downar-W.Kuczyńską 6:3 6:3.