Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 03 - 04.06.2016 r. na kortach Sopot Tenis Klub rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów memoriał Braci JiS Korneluków w którym startowało 14 zawodników i 8 zawodniczek.

W turnieju kadetek w finale Marta Zając pokonała Zuzannę Szczepańską 6:4 1:6 6:2. Trzecie miejsce zajęły Martyna Szynkowska i Nikola Żurawska.

W turnieju kadetów w finale  Szymon Kierwiak wygrał z Krzysztofem Wetoszka 6:3 7:6(1). Trzecie miejsce zajęli Aron Stajszczak i Dariusz Kuczyński.

W turnieju deblowym pierwsze miejsce zajęła para Szymon Kierwiak-Aron Stajszczak pokonując debel Dariusz Kuczyński-Krzysztof Wetoszka 6:2 7:6(2). Trzecie miejsce zajęły pary Jakub Federowicz-Boris Neiman i Mateusz Klimek-Hubert Parawa.

Puchary i nagrody rzeczowe zostały zakupione ze środków PFS i dotacji Urzędu Miasta Sopotu.