Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 28-30.12.2015r w Hali Widowiskowej rozegrano Halowy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i Juniorek w którym startowało 35 uczestników z 21 klubów.

W finale gry pojedynczej zawodnik Sopot Tenis Klub Maksymilian Raupuk wygrał z Ksawerym Pociejem KT Legia Warszawa 6:2 6:3.

Trzecie miejsce zajęli Filip Kolasiński KT Legia Warszawa i Paweł Jankowiak AZS Poznań .

W grze podwójnej w finale para K.Pociej-M.Skowroński pokonali debel P.Garwacki-P.Kwiatkowski 6:2 6:2. Trzecie miejsce zajęli P.Jankowiak-M.Sikorski i K.Błaszczyk-A.Pyrkosz.

Turniej juniorek wygrała Adrianna Sosnowska zawodniczka Winners ST J.Wolniak Łódź pokonując Zuzannę Wilk KS Górnik Bytom 6:4 6:1.

Trzecie miejsce zajęli Paulina Bednarczyk WTT Wejherowo i Aleksandra Jeleń .

Turniej debla juniorek wygrała para P.Bednarczyk-A.Sosnowska pokonując w finale M.Bogucka-Z.Wilk.