Korty tenisowe w Sopocie

W dniach 20 - 22.02.2016r w Hali Widowiskowej rozegrano Halowy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w którym startowało 34 zawodników i zawodniczek z 21 klubów tenisowych.

Dla Wiktorii Uzarek zawodniczki Sopot Tenis Klub były to bardzo udane zawody zakończone podwójnym sukcesem . W finale gry pojedynczej Wiktoria pokonała Martynę Szynkowską UKS RP Sport Olsztyn 6:4 3:6 6:1. Trzecie miejsce zajęła Julia Daszkiewicz i Urszula Nebelska.

W finale gry podwójnej para W.Uzarek-M.Szynkowska pokonała debel A.Formela-A.Piestrzyńska 4:6 6:4 10:8.

W turnieju Młodzików najlepszym zawodnikiem został Szymon Kielan z PKT Pabianice który w finale pokonał Filipa Pieczonkę z WKS Flota Gdynia 6:3 6:3. Trzecie miejsce zajęli Marcel Kamrowski – WKS Flota Gdynia i Kacper Stochmal – SKT Szczecin.

W finale gry podwójnej S.Kielan-S.Szpak pokonali parę F.Pieczonka-Marcel Kamrowski 2:6 6:2 10:3.

Nagrody dla zawodników w postaci pucharów , odzieży i akcesoriów firmy Prince ufundował Urząd Miasta Sopot.