Halowi Mistrzowie Pomorza Skrzatów i Skrzatek na rok 2019

W hali Widowiskowej STK rozegrano turniej skrzatek i skrzatów w którym wyłoniono Mistrzynie i Mistrzów pomorza na rok 2019. W finale gry pojedynczej dziewcząt Inka Wawrzkiewicz – Sopot Tenis Klub sięgając po tytuł mistrzoski wygrała z koleżanka klubową Leanne Abouhamad 6:1 6:1. Trzecie miejsce zajęły; Zuzanna Kalisz-Fedoruk – STK i Nina Jastrząbek – Nova Gdynia.
Mistrzyniami Pomorza Skrzatek zostały zawodniczki STK Natalia Stasiak – Inka Wawrzkiewicz pokonując w finale parę Nina Jastrząbek – Zuzanna Łykowska 6:0 6:2.
Mistrzem Pomorza Skrzatów został Tymon Litwic -GAT Gdańsk który w finale gry pojedynczej wygrał z Alexey Tomm – STK 6:3 6:0. Trzecie miejsce zajęli Igor Tomm i Falkowski Filip. Gratulacje dla zwycięzców i ich trenerów.