+48 58 380 14 41
biuro@stksopot.pl
59 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW – zdjęcia z Uroczystości Wręczenia Nagród

fot. Bronisław Trzpis

 

I miejsce singiel +55 Dembek Jarosław
Gratulacje

I miejsce singiel +50 Kirchner Gabi
II miejsce singiel +50 Mrazova Pavla
Gratulacje

I miejsce singiel +60 Anwar Dagmar
II miejsce singiel +60 Klimova Irina

I miejsce singiel +50 Lindholm Alexander
II miejsce singiel +50 Peszke Robert
Gratulacje.
MD +70
I miejsce Bogucki Stanisław / Tamas Jiri
II miejsce Głuszuk / Hubl Andrzej
Gratulacje
MD +75
I miejsce Ernst-Gunter Ehmke / Cay Sollin
oraz
II miejsce w singlu +75 Ernst-Gunter Ehmke
I miejsce 65+ singiel Jasper Cooper
MD 65+
I miejsce Andre Birn / Serhiy Khokhrin
II miejsce Sławomir Drąg / Paweł Kalinowski
Gratulacje
I miejsce singiel 65+ Gabriela Sławik
II miejsce 65+ Teresa Stochel
Gratulacje
 
MD 50+
I miejsce Dariusz Juszczak / Michel Van De Sanden
II miejsce Johan Jansson / Petri Makiaho
Gratulacje
WD 65+
I miejsce Marja-Liisa Hedman / Renata Tuomisto
II miejsce Jadwiga Gołda / Elvira Shmirova
+85 singiel
I miejsce Werner Marx
II miejsce George Jarmoc
XD65
I miejsce Jadwiga Gołda/Maciej Wicher
II miejsce Zofia Rumińska/Andrzej Hubl
MD 75+
I miejsce Andrzej Rybak/Mieczysław Zawadzki
II miejsce Julian Kaczmarek/ Henryk Kukliński
MD80+
I miejsce Werner Marx / Roul Per Gunnar Rohlsson
II miejsce Jerzy Gregor/ Jan Jarmoc
Singiel 60+
I miejsce Per-Anders Lindeborg
II miejsce Bogusław Rogowski
MD55+
I miejsce Per-Anders Lindeborg/Ireneusz Maciocha
II miejsce Michael Kudinoff/ Andrius Morkunas
MD60+
I miejsce Waldemar Lemański/ Sławomir Mincewicz
II miejsce Władysław Baran/ Marius Kukenys

I miejsce singiel +70 Alena Klein
II miejsce singiel +70 Marja-Liisa Hedman

I miejsce singiel +80 Klaus-Juergen Klein
II miejsce singiel +80 Roul Per Gunnar Rohlsson
Gratulujemy

WD35+
I miejsce Dalia Leonaviciute/ Donata Wustlich
oraz
I miejsce singiel 35+ Donata Wustlich
XD70+
II miejsce Agnieszka Dyderska / Henryk Kukliński
WS45+
I miejsce Egle Jurkeviciene
WD40+
I miejsce Egle Jurkeviciene/Ausra Rudiene
XD45+
I miejsce Egle Jurkeviciene/ Andrius  Morkunas
II miejsce Katinka Trabandt / Tomasz Kiemona
MD45+
II miejsce Andrius  Morkunas
XD40+
I miejsce Alicja Kieraj/Robert Laskowski
II miejsce Asura Rudiene/Dariusz Lewandowski
XD70+
Marja-Liisa Hedman /Jacek Kotlarczyk
MS40+
I miejsce Adrian Ludwikiewicz
MD40+
I miejsce Adrian Ludwikiewicz/Gerard Wilanowski
II miejsce Robert Laskowski/Bartosz Michalak
XD35+
I miejsce Donata Wustlich/Hagen Wustlich
XD50+
I miejsce Marzena Rowicka/Ireneusz Maciocha
II miejsce Beata Mnichowska/Piotr Andrzejeszczak
WD50+
II miejsce Zhakevich Svetlana/Irina Klimova
WD50+
I miejsce Monika Rajska/Marzena Rowicka
WS40
I miejsce singiel Alicja Kieraj
WD40
II miejsce Alicja Kieraj/Laura Mejzel
Gratulacje.
WD40
II miejsce Beata Mnichowska/Małgorzata Teichman
Gratulacje!!
XD60
I miejsce Irina Klimova/Serhiy Khokhrin
II miejsce Elvira Shmirova/Bronisław Trzpis
WS40
II miejsce Ausra Rudiene
WD40

I miejsce Ausra Rudiene/Egle Jurkeviciene

MD45
I miejsce Mariusz Gosik/Aleksander Michałowski
II miejsce Sebastian Kulbikowski/Przemysław Bielawski
XD35
II miejsce Ewa Koralewska/Tomasz Wojtowicz