Udany start zawodniczek STK w OTK – Sopot Cup skrzatów.

Hania Giżewska zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek ulegając w finale gry pojedynczej Oliwii Kuszel w trzech setach 3:6 6:1 10:5. Był to pierwszy finał jedenastoletniej zawodniczki Sopot Tenis Klubu w OTK. Postawa zawodniczki STK zasługuje na pochwałę, zgodziła się Ona rozegrać finał w dniu dzisiejszym z zawodniczką z Torunia pomimo iż był to jej trzeci mecz singlowy tego dnia. Jej koleżanka klubowa Natalia Stasiak zajęła III miejsce w grze pojedynczej. Trzecia lokata przypadła również Juli Teuchmann. W finale turnieju deblowego para Inka Wawrzkiewicz-Melania Rybarkiewicz przegrała w trzech setach z deblem Oliwia Kuszel-Nadia Affelt 6:3 2:6 10:8.
Turniej Skrzatów wygrał Jakub Januchowski pokonując w finale Jana Czepiela 6:0 6:2. Trzecie miejsce zajęli Antoni Kasperski i Mateusz Chrzanowski. Turniej gry podwójnej Skrzatów wygrała para Jan Czepiel-Mateusz Chrzanowski która zmierzyła się z deblem Antoni Kasperski-Piotr Dzikołowski 6:1 6:2. Dziękujemy firmie Ziaja i Gminie Miasta Sopotu za ufundowanie upominków i nagród dla zawodników.