Puchar Bałtyku

Puchar Bałtyku za nami, ale my chcielibyśmy jeszcze podziękować sponsorom, dzięki którym turniej mógł być przeprowadzony na takim poziomie, a zawodnicy mogli cieszyć się z upominków.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Tenisowemu, który umożliwił organizację naszego turnieju, a w szczególności dla Prezesa Polskiego Związku Tenisowego Mirosława Skrzypczyńskiego reprezentowanego przez członka zarządu PZT Ryszarda Robaczkiewicz.

Firmie Solano dziękujemy za wspaniałe nagrody dla zwycięzców jakimi były okulary z najnowszej kolekcji. Od teraz słońce nie będzie dla nich stanowiło żadnego problemu.

Firmie Ziaja dziękujemy za pakiety kosmetyków dla każdego zawodnika grającego w turnieju. Zdecydowanie lepiej jest zaczynać rywalizację, gdy już otrzymało się na wstępnie nagrody za samo wzięcie udziału.


Jantar Champion zapewnił natomiast odpowiednie nawodnienie zawodników, za co również bardzo dziękujemy. W końcu wszyscy wiemy jak znaczący wpływ na grę ma odpowiednie nawodnienie organizmu.


Podziękowania kierujemy także do wszystkich organizatorów i współorganizatorów turnieju, sędziego, a także zawodników, którzy w dobrej atmosferze i z duchem gry fair-play rywalizowali w Pucharze Bałtyku.

Już niebawem informacje o kolejnych turniejach organizowanych w naszym klubie. Zachęcamy do wzięcia udziału.