Sopot Tenis Klub na podium rankingu Polskiego Związku Tenisowego w kategorii Klub Roku pod względem Licencjonowanych Trenerów Tenisa
To o co my staramy się od dawna i do czego przykładamy największą wagę właśnie oficjalnie potwierdził Polski Związek Tenisowy, a mianowicie:
– Jesteśmy na 3. miejscu spośród ponad 300 licencjonowanych klubów tenisowych w Polsce pod względem edukacji, wiedzy i doświadczenia naszych trenerów!!!
Przychodząc do nas macie pewność, że oddajecie siebie oraz Wasze pociechy w najlepsze ręce, posiadające olbrzymie doświadczenie, poparte odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi;
– Nasza kadra jest jedną z najlepszych w Polsce;
Co tu dużo mówić, przecież nas dobrze znacie
 W tym miejscu pragniemy podziękować naszym trenerom za codzienną pracę na najwyższym poziomie i nieustającą chęć podwyższania swoich umiejętności. JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!
Polski Związek Tenisowy
Klub roku 2021 LTT czyli Klub roku Licencjonowanych Trenerów Tenisa.
Na szczycie listy dwa kluby z Poznania – AZS oraz Park Tenisowy Olimpia.
Podium uzupełnia Sopot Tenis Klub.
Gratulacje!
PZT przywiązuje dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji szkoleniowych oraz systemu licencjonowania trenerów i instruktorów. Jak co roku najlepsze kluby zostały wyróżnione i nagrodzone.
CELE KONKURSU
• promocja programu Licencjonowani Trenerzy Tenisa (LTT) w klubach tenisowych; • podniesienie rangi zawodu trenera tenisa, • podnoszenie poziomu wykształcenia instruktorów i trenerów.
Zachęcamy do udziału w konkursie w tym roku