Złoto dla Sopotu

Skrzatki Sopot Tenis Drużynowymi Mistrzyniami Polski U12 po zwycięstwie nad drużyną Klubu Tenisowego z Zabrza. Finał DMP Skrzatek jak z filmu Hitchcoca, Po rozegraniu wyrównanych dwóch meczy deblowych i singla pierwszych rakiet Inka Wawrzkiewicz z Maja Pawelską drużyna z Zabrza prowadziła 3 do 0, na kort wyszły drugie, trzecie, czwarte rakiety i zaczęło się odrabianie strat. Najpierw Oliwia Dróżdż wygrywa z Zosią Biełus 1:6 6:2 10:7, następnie Sara Husar ogrywa Maję Wróbel 6:0 6:0 a mecz kończy Hania Giżewska ogrywając Magdalenę Lisik 6:0 6:2, stan meczu 3:3, stan setów 7:7, stan gemów 53:44 dla STK. Wygrywamy DMP Skrzatek 9 gemami.
Radość dziewcząt wygranej była olbrzymia, proszę spojrzeć na zdjęcia. W meczu o brązowy medal DMP U12 UKT Winner Kraków wygrał z Toruńską Akademia Tenisową 4:2.
Podziękowania za pomoc w organizacji Mistrzostw i ufundowanie nagród i upominków dla zawodników i trenerów składamy na ręce Mirosława Skrzypczyńskiego Prezesa Zarządu Polskiego Związku Tenisowego, Gminy Miasta Sopot, firmy Ziaja. ????????????????????????