Grad medali dla skrzatów Sopot Tenis Klub w Halowych Mistrzostwach Pomorza U 12.

Bardzo dobry występ skrzatek i skrzatów w Halowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Skrzatów rozegranych w dniach 18-19.03.2022r. na kortach KT Arki Gdynia. Halową Mistrzynią Skrzatek została Julia Berke która w finale pokonała klubowa koleżankę Zosię Ostrówkę. Julia i Zosia wywalczyły tytuł mistrzowski w grze podwójnej wygrywając w finale z parą Irenka Malinka (STK)- Eliza Żukowska. W kategorii Skrzatów w grze pojedyńczej Maciej Szyca zajął II miejsce a Robert Grechuta i Jan Hałaczkiewicz zajęli III miejsce. W grze podwójnej tytuł Halowych Mistrzów Pomorza Skrzatów zdobyli Maciej Szyca i Michał Baranek (GAT Gdańsk) pokonując w finale sopocki debel Robert Grechuta – Leon Lewandowski. W HMW U12 startowali zawodnicy STK; Adam Chomik, Maciej Jabłoński, Ignacy Lipski, Stanisław Szukalski, Alan Mejzel, Ida Zuzanna Tulibacka.