Tenis10 w Sopocie
W miniony weekend na kortach SOPOT TENIS KLUB odbył się turniej Tenis10 o Puchar Akademii Tenisowej im. Braci Korneluków, w którym zagrało 41 dzieciaczków. ?‍♂️??
Cieszy nas to, że w naszych turniejach bierze udział coraz więcej osób.??
? W kategorii niebieskiej (do lat 7) udział wzięło 10 osób, które rozgrały turniej w formie gier i zabaw ?‍♂️??
? W kategorii czerwonej (do lat ? cały turniej wygrał Oskar Duzowski, II miejsce zajął Kornel Klonowski a III była Marika Lewandowska. ?
? W grupie pomarańczowej (do lat 9) wśród dziewczynek całe podium zdobyły zawodniczki naszej Akademii ??,
I miejsce Zuzia Marczuk, II miejsce Julia Ludek i III Ada Grygoruk.
U chłopców najlepszy okazał zwycięzca kategorii czerwonej, Oskar Duzowski. II miejsce zajął Michał Jabłoński ?i III Adaś Chomik?
? W najstarszej grupie zielonej (do lat 10) u dziewczynek turniej wygrała Livia Stvol, II miejsce Irenka Malinka ? i III miejsce Milena Piżewska ?.
Jaś Hałaczkiewicz zajął najwyższy stopień na podium w turnieju chłopców ??. W finale Jaś pokonał Jakuba Marciniaka. III miejsce zajął Konrad Klonowski ??
Gratulujemy wszystkim.
Na turnieju były dzieci, które pierwszy raz wzięły udział w takich zawodach i jesteśmy dumni, że poradzili sobie aż tak dobrze??