Turniej WTK Skrzatów o Puchar DB Schenker kończy sezon letni 2022 na kortach Sopot Tenis Klub.
Maciej Szyca w finale gry pojedyńczej bo wyrównanym pojedynku pokonał klubowego kolegę Roberta Grechutę 6:4 7:6(4). Trzecie miejsce zajęli Leon Lewandowski i Aleksander Lemański. W finale gry podwójnej spotkały się deble Sopot Tenis Klub; wygrała para Maciej Szyca-Staś Szukalski a II miejsce zajęli Robert Grechuta-Leon Lewandowski.
Pierwsze miejsce w turnieju Skrzatek zajęła Antonina Modrzejewska która w finale pokonała Natalię Bober. Trzecie miejsce zajęła zawodniczki STK; Julia Berke i Zosia Ostrówka. W finale gry podwójnej para STK Julia Berke-Zosia Ostrówka wygrały z Antoniną Modrzejewską-Nataszą Szok. Dziękujemy firmie DB Schenker i Ziaja za ufundowanie upominków i pucharów.